Rock Balancing

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME?

1093402.jpg

Propojení těla a mysli

Dle naší filozofie tvoří duše a tělo neoddělitelný celek. Naše tělo je v podstatě obrazem toho, jak se cítíme uvnitř. A ne nadarmo se říká – Jste to, co jíte. Pokud tomu stále nevěříš, tak mikrobiom je jasným důkazem. Naše filozofie byla již potvrzena faktograficky a střevní mikrobiom a GBA (gut-brain axis) neboli osa střevo-mozek je tomu důkazem. A ne jen ledajakým. Jednoduše řečeno – střeva v nepořádku mohou negativně ovlivňovat naše psychické rozpoložení a naopak.

Klasičtí výživoví poradci nebo kouči nahlíží na tělo a mozek člověka jako na dva oddělené systémy. Hlavní myšlenkou projektu JSEM SPOKO je naopak vzájemná spolupráce mezi výživovým poradcem a koučem, kteří obrazně představují tvoje tělo a mozek. U našich klientů tedy upřednostňujeme komplexní přístup, který je i cenově výhodnější.  Chceme tak dosáhnout úplné tělesné a psychické harmonie.

 

Jakýkoliv tvůj problém, ať už fyzický nebo psychický, úzce souvisí s tvým stravováním a přemýšlením. Aby tvoje spokojenost byla dlouhodobá, nelze změnit jen část tvého biorytmu. Musíš změnit své uvažování i životní styl. Je tedy potřeba, aby začala péče o tvou psychickou i tělesnou schránku co nejdřív. Změny poznáš hned. Budeš mít ze sebe radost.