Rock Balancing

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME?

1093402.jpg

Propojení těla a mysli

Dle naší filozofie tvoří duše a tělo neoddělitelný celek. Naše tělo je v podstatě obrazem toho, jak se cítíme uvnitř. A ne nadarmo se říká – Jste to, co jíte. Pokud tomu stále nevěříš, tak mikrobiom je jasným důkazem. Naše filozofie byla již potvrzena faktograficky a střevní mikrobiom a GBA (gut-brain axis) neboli osa střevo-mozek je tomu důkazem. A ne jen ledajakým. Jednoduše řečeno – střeva v nepořádku mohou negativně ovlivňovat naše psychické rozpoložení a naopak.

Klasičtí výživoví poradci nahlíží na tělo a mozek člověka jako na dva oddělené systémy. Hlavní myšlenka projektu JSEM SPOKO spočívá v komplexním přístupu ke klientům, kdy se zaměřujeme nejen na chyby nebo doporučení ve stravovacích návycích, ale také na jejich projevy v psychice. Chceme tak dosáhnout úplné tělesné a psychické harmonie.

 

Jakýkoliv tvůj problém, ať už fyzický nebo psychický, úzce souvisí s tvým stravováním a přemýšlením. Aby tvoje spokojenost byla dlouhodobá, nelze změnit jen část tvého biorytmu. Musíš změnit svůj životní styl. Jsme tady, připraveni ti pomoct. Budeš mít ze sebe radost.