IMG_8017KK.jpg
Ing. Kateřina Štivarová
Výživový poradce

Svým klientům pomáhám osvojit si zdravý životní styl, který jim bude vyhovovat a bude pro ně dlouhodobě udržitelný. Jsem tady pro Vás,

ať už se snažíte dosáhnout optimální hmotnosti, tápete v tom, co je zdravá potravina a co nikoli, nebo se zkrátka bez zdánlivé příčiny necítíte dobře. Společně vytvoříme individuální výživový plán z běžně dostupných potravin s ohledem na Vaše možnosti. Budeme se Vámi zabývat komplexně. 

Má cesta ke spokojenosti byla dlouhá a plná překážek. Musím přiznat, že hlavním impulsem ke studiu a celkovému zájmu o výživu a zdravý životní styl byly mé vlastní zdravotní problémy. Jsem člověk, který se vždy snaží nacházet příčiny problémů, a ne pouze řeší jejich důsledky. A proto jsem se před lety začala do hloubky zajímat o to, jak můžeme své zdraví ovlivňovat pomocí stravy, změn návyků a nastavení naší mysli. Vyzkoušela jsem si tedy sama na sobě, jaký to může mít velký vliv.

 

 Se mnou to zvládnete i vy. 

 

Absolvovala jsem vysokoškolské studium v oboru Výživa a potraviny. Rovněž jsem studovala na lékařské fakultě, kde jsem se nejvíce věnovala mikrobiologii.

 

Já (už) jsem spoko a teď chci, abys byl/a i ty.