Naši blogeři

PÍŠEME PRO VÁS S LÁSKOU...

Pojďme pracovat společně

U nás má šanci každý! Pokud tě baví psát a máš světu co říct, chytni šanci za pačesy a kontaktuj nás.

  • Facebook
  • Instagram

Děkujeme za zájem. Brzo se ozveme.

Mgr. Vojtěch Kafka

KOUČ

Píšu o všem ze světa životního koučování. O práci na vlastním sebevědomí, sebelásce, o vztahových problémech, motivaci ke změně a vytyčení reálných cílů, o pracovním prostředí, plnění vlastních snů a o celkové primární prevenci psychiky každého z nás. Také ve spolupráci s Katkou odborně informujeme o mikrobiomu a dalších vědeckých tématech, které mají zásadní význam na náš každodenní život a psychickou hygienu.

604987312

  • Facebook
  • Instagram

Ing. Kateřina Štivarová

Výživová poradkyně

Píšu o všem ze světa výživového poradenství. O zdravém životním stylu, rozumném nastavení jídelníčku a pohybové aktivity, racionálním postupu pro hubnutí, o významu makro i mikronutrientů a doplňků stravy a o podpoře imunitního systému. Také se soustředím na celkovou primární prevenci zdraví každého z nás.

Společně ve spolupráci s Vojtou odborně informujeme o mikrobiomu a dalších vědeckých tématech, které mají zásadní význam na náš každodenní život a zdravý životní styl.

606113388

  • Facebook
  • Instagram

Layla Kader Agová

Hostují blogerka

Ve svých článcích se soustředím na trable každého z nás, které nás současně vzájemně propojují. Na nic nejsme totiž sami. Pohled na realitu může být zkreslen neustálou dokonalostí, která je nám prezentována ve všech aspektech život. Avšak život není a nebude dokonalý. Důležité je se naučit žít s tím , co nám život dal k dispozici a radovat se i z maličkostí. Sama jsem prošla náročným obdobím a musela jsem si uvědomit, že je zapotřebí na sobě pracovat. Díky Jsem SPOKO můžu své zkušenosti předat dál a všem ukázat, že život je krásný. Pokud si to dovolíš...

  • Instagram