ONLINE PROGRAM JSEM SPOKO 

SPECIÁLNĚ NAVRŽENÝ 4-TÝDENNÍ PROGRAM

PROPOJENÍ VÝŽIVÉHO PORADENSTVÍ A KOUČOVÁNÍ, KTERÝ TĚ KROK ZA KROKOKEM NAUČÍ, JAK ÚZCE MEZI SEBOU SOUVÍSÍ TVÁ PSYCHIKA A TVÉ STRAVOVÁNÍ.

Je na čase přestat s nesmysly typu radikálních diet a detoxikací. Už stačilo nízkého sebevědomí, prokrastinace a vymlouvání se. Pokud skutečně chcete ve svém životě změnu, je třeba ji udělat jednoduše, efektivně a dlouhodobě.

A přesně v tom ti pomůže náš ONLINE PROGRAM JSEM SPOKO.

Je ti něco z tohoto seznamu povědomé?

Pokud zaznělo ANO, jsi na správném místě....

POCHOPIT SVÉ PROBLÉMY

Nejprve začneme s otázkou PROČ? Jednoduše si vysvětlíme, jak funguje psychosomatika těla. Proč tloustneme? Proč nám tak chutná nezdravé jídlo? Proč máme nízké sebevědomí. Proč máme špatnou náladu a stres, kterým ovlivňujeme ostatní? Proč je jednodušší prokrastinace? Proč to tak vlastně všechno je? A proč chceš toto všechno změnit? Ve chvíli, kdy pochopíš své tělo a mysl, je možné realizovat druhý krok.

K čemu ti program pomůže?

ZJISTIT, CO TĚ SKUTEČNĚ TRÁPÍ

Je čas na otázku CO? Co chceme ve svém životě změnit? Co nás trápí? Co můžeš udělat pro změnu svého životního stylu a nastavení vlastní mysli? Začneme úplně na novo. Nejprve si vysvětlíme, proč je tak moc důležité řešit psychickou i fyzickou hygienu společně. Naučíme tě vytvářet vyvážená jídla, povíme si o nejčastějších mýtech ve stravování, jak moc jíst a kdy se pustit do jídla, jak si navrhnout plán vlastního stravování a jak ho přizpůsobit svému životu. Začneme budovat sebevědomí, uvědomíš si sílu myšlenky, ujasníš si životní hodnoty, zbavíš se stresu, zlepšíš si spánek a imunitu. A tím, že začneš u sebe, tak ovlivníš nejen svůj život, ale také své partnerské vztahy a vztahy s okolím, svou produktivitu a budoucí seberozvoj.

MOTIVOVAT SE K ÚSPĚCHU

Kámen úrazu většiny pokusů o změnu ve svém životě. Nedostatečná motivace. Třetí otázka JAK? Jak vydržet dlouhodobě v motivaci a nevzdat to. Společně si analyzujeme nejčastější demotivátory. Jak naše chuťové buňky prahnou po staré známé stravě? Jak se tomu vyhnout? Jak zatočit s pokušením? Jak přizpůsobit svůj program, když začne motivace pokulhávat? Jaké metody využít?

DRUHÉ KOLO

ONLINE PROGRAM JSEM SPOKO

STARTUJE

Úterý, 1. června 2021

Spustili jsme předobjednávky na druhé kolo ONLINE PROGRAMU za zvýhodněnou cenu.