Hands

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME?

1093402.jpg

Máme pochopení

Při spolupráci s klienty fungujeme jako rovnocenní partneři. Nestavíme se do pozice těch „bezchybných“, jsme také jen lidi. Respektujeme chyby a selhání. Paradoxně nás naše chyby posouvají v životě dál než naše úspěchy. Díky nim se učíme být lepším člověkem. Hledání spokojenosti je celoživotní práce a týká se každého. Nás, tebe i tvého okolí.  Důležité je však zvolit správnou cestu za vlastním štěstím co nejdřív a přetrvat na ní do té doby, než si uvědomíš, že i cesta je cíl. Je třeba se také ohlížet zpět a každý svůj vnitřní úspěch ocenit.

 

Naše pochopení vychází také ze vztahu, který si s tebou vytvoříme. Vztah mezi námi a tebou se zdá být profesionální, ale je mnohem víc. Je přátelský. Nevytváříme formální hranice. Chceme být k sobě vzájemně otevření. Cítit se příjemně a uvolněně podporuje dosažení tvých cílů, protože vzniká vzájemná důvěra. 

 

Tvoje plány se mohou často mění s ohledem na okolnosti. Ty si stanovuješ cíle, které se můžou během spolupráce změnit. Flexibilita JSEM SPOKO tak umožňuje operativně měnit tvoje plány. Pokud je změna to, co uvítáš, jsme vždycky PRO. 

JSEM SPOKO JE REÁLNÉ.