NA ČEM SI ZAKLÁDÁME?

1093402.jpg

Inovativní přístup

Věříme, že je zapotřebí hledat nové cesty a řešení k dosažení spokojenosti, po které tak prahneme celý náš život. Tento inovativní způsob myšlení přináší úplně jiný náhled na realitu.

 

Veškerá inovace je založena na našem týmu. Jsme mladí lidé sršící entuziasmem. Naše vnitřní spokojenost je velmi nakažlivá a proto jí chceme předávat dál. Zkrátka a dobře, děláme co nás baví. Avšak pouze nadšení pro schopnost inovovat nestačí. Proto jsme vsadili náš úspěch do rukou neustálého vzdělávání. Nikdy nekončicí kolotoč sebevzdělávání nám poskytnul kvanta informací, které jen tak na internetu nedohledáš.  Navíc díky studiu na lékařské fakultě jsme měli možnost pochopit procesy probíhající v lidském těle. Propojujeme tedy poznatky z biochemie, fyziologie, mikrobiologie a rovněž psychologie.  

 

Výživové poradenství je dynamicky vyvíjející se disciplína. Abychom udrželi krok s neustálým vývojem, je nutné být stále v obraze.

 

Současně jsme museli najít cestu, jak začít předávat tyto informace s lehkostí. Využíváme vědecky podložených článků, relevantních zdrojů informací a propojujeme je s praxí. Naše informační zdroje neusínají na vavřínech, jak je tomu často u naší konkurence. Jdeme ruku v ruce s pravidelnou rešerší informací, které vám sdělujeme. Nemusíte mít strach z přehnaně odborného slangu. Jsme si moc dobře vědomi, že v jednoduchosti je krása.